Párty konfety

Kde nie sú konfety, serpentíny a frkačky, tam nie je poriadna párty

Konfety a serpentíny sú skvelou a pôsobivou dekoráciou, bez ktorej sa žiadna poriadna oslava nezaobíde – tak na nich pri jej organizovaní nezabúdajte.

Nezáleží na tom, či sa párty koná v interiéri, v exteriéri, či sa jedná o oslavu narodenín, detskú oslavu alebo svadbu. Hodia sa všade, na akúkoľvek príležitosť a zaručene zaujmú deti i dospelých.

 

Vyberáme z nášho katalógu

 

 

Kde sa vzali konfety? 

Ak v krátkosti nazrieme do histórie týkajúcej sa konfiet, zistíme, že ich podstata má korene už v starovekom Grécku.

Jednalo sa o hádzanie listov alebo kvetov na ľudí počas špeciálnych udalostí, ako boli napríklad svadby alebo atletické súťaže.

Takýmto spôsobom sa upriamovala pozornosť na špeciálnych ľudí/hostí, no pravdepodobne to bolo spojené aj s rituálmi a vyjadrením želaní

Podstata ostala, zmenila sa len forma. Aj dnes používame konfety na oslavu, no namiesto pôvodných kvetov alebo listov si môžeme vyberať z rôznych materiálov, tvarov a farieb.

 

 

Zopár druhov, množstvo dizajnov

Pýtate sa, aké konfety môžu byť súčasťou oslavnej udalosti

 

Tak napríklad dekoračné konfety – tie sa zvyčajne používajú ako dekorácia rozsypaná po slávnostných stoloch.

Skvelo doplnia napríklad obľúbený candy bar alebo fotokútik. Môžete ich rozsypať aj po zemi. Použite ich všade tam, kde sa vám to hodí, medze sa v tomto prípade rozhodne nekladú. Lesklými, farebnými konfetami alebo konfetami v rôznych tvaroch rozžiarite celý priestor.  

 

Ďalej máme k dispozícii vystreľovacie konfety. Tie fungujú na princípe stlačeného vzduchu, kedy sa pootočením otvorí tlaková komora a obsah tuby vystrelí.

Tento typ konfiet patrí medzi veľmi obľúbené. Keď rozptýlené farebné papieriky začnú padať na zem, môžu vznikať krásne fotografie, ktoré tento moment zachytia – napríklad počas svadobného tanca.

Taktiež budú ideálnou voľbou napríklad na privítanie nového roka, keď s úderom polnoci vystrelia alebo počas oslavy nazývanej “Baby shower” – podľa modrej alebo ružovej farby vystrelených konfiet sa všetci prítomní dozvedia pohlavie dieťatka.

V obsahu tuby sa môžu skrývať napríklad lupene ruží, ale aj serpentíny alebo rôzne tvary. Čím väčšie budú, tým lepšie.

Frkačky

 

Ak plánujete oslavovať narodeniny, v takom prípade sa vám perfektne hodia číselné konfety, ktorými môžete celú miestnosť ozdobiť číslami, ktoré zodpovedajú oslavovanému veku. 

 

Luxusný dojem zabezpečia tzv. diamantové konfety, ktoré sa používajú predovšetkým ako dekorácia na slávnostných stoloch.

Brúsené kamienky v tvare diamantov v rôznych farbách môžete použiť aj ako výplň dekoračných mís.

 

Na svadbu sú ideálnou voľbou konfety á la lupene kvetov.  

 

Vyberáme z nášho katalógu

 

 

Serpentíny a frkačky nesmú chýbať 

Ak ste náhodou nadobudli dojem, že konfety sú hlavnou súčasťou poriadnych osláv, nie je to tak. Pridávajú sa k nim aj serpentíny a frkačky. 

 

Serpentíny poznáme ako prúžky, ktoré sa po rozvinutí zmenia na špirálu.

Špirály môžete zavesiť do priestoru alebo ich len voľne pohodiť na stoly alebo na zem. Okrem farebných papierových a holografických serpentín sú dnes k dispozícii aj serpentíny v spreji.  

 

Prítomnosť frkačiek ocenia najmä deti.

Sú skvelým zábavným doplnkom detskej oslavy, pretože vydávajú zvuk a deti ich milujú! Potešia, samozrejme, aj dospelých, kedy sa na známosť dáva, že zábava je teda poriadna. 🙂

 

Všetky uvedené doplnky na párty sú nielen mimoriadne efektné, ale aj finančne nenáročné.

 

Pár tipov na narodeninovú oslavu nájdete vo videu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *