Párty vlajky

Girlandy, rozety a vlajky: stabilné trio párty výzdoby

Ponuka párty doplnkov je v súčasnej dobe tak rozsiahla, že niekedy sa môže stať, že neviete, čo všetko použiť.

My si však myslíme jedno – určite použite girlandy, rozety a vlajky.

Tieto tri dekorácie, podobne ako napríklad balóny, sú štandardom, ktorý nikdy nevyjde z módy a pri pohľade na nich vám napadne len jedno – tu sa koná skvelá oslava

 

Vyberáme z nášho katalógu

 

Ak chcete vašich hostí zaujať výzdobou, tak potom stavte na tieto tri úkony

Rozvešajte veselé girlandy 

Použili ste už na (vašej) oslave narodenín, detskej oslave alebo inej udalosti rozvešané girlandy? Ak nie, verte, že ak tento typ dekorácie použijete raz, budete ho už používať vždy.

 

Girlandy veľmi jednoducho rozvešiate do akéhokoľvek priestoru. Zoženiete ich v rôznych tvaroch, s rôznymi nápismi, motívmi a v množstve farebných prevedení. To znamená len jedno – že na každú oslavu perfektne zapadnú

Girlandy

Okrem papierových môžete použiť aj svietiacu girlandu s LED žiarovkami. Takéto príjemné a aj romantické osvetlenie krásne podčiarkne atmosféru. Obľúbené sú aj lampiónové girlandy. 

 

K dispozícii nie sú len také, ktoré môžete rozvešať, ale aj dekoračné (perleťové) girlandy, ktorými môžete vyplniť svietnik alebo dekoračné misky.  

 

Vyberáme z nášho katalógu

 

Zaveste rozety

Papierové rozety vyzerajú ako rozložený vejár a predstavujú veľmi milú, ľahučkú a zároveň štýlovú dekoráciu. Vašich hostí určite očaria!

 

Zaveste malé, veľké alebo aj oboje. Čím viac ich bude, tým lepšie! Nebojte sa ich v rámci farieb a tvarov kombinovať a dopĺňať nimi ostatné párty dekorácie. Ich použitie sa hodí vždy a všade.

 

Pridajte vlajky, vlajočky

Dekoračnú trojicu uzatvára použitie vlajočiek – jednofarebných, vzorovaných alebo tematických. Tie taktiež rozvešajte všade tam, kde sa vám to hodí.

 

Vlajky sa veľmi často používajú v rámci výzdoby detských osláv, no to ešte neznamená, že na inej udalosti nemajú svoje miesto.

Práve naopak. Môžete ich použiť napríklad na oslave narodenín – tu sa budú hodiť vlajočky s číslicami alebo s nápisom “Happy Birthday”.

Girlandy na detskú oslavu

Na detskú oslavu sa perfektne hodia vlajočky s detským (rozprávkovým) motívom. Môžete ich zladiť s ostatnými doplnkami, ktoré použijete a vytvoriť tak zjednotenú výzdobu.

 

Tak aké párty dekorácie nebudú nabudúce chýbať na vašej oslave? Dúfame, že všetky vyššie uvedené. :

 

Detskú oslavu môžete oživiť aj vlastnoručne vyrobenými ozdobami

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *