Balóny na oslave

Čo nesmie chýbať na párty? Predsa balóny!

Či už plánujete poriadnu párty alebo len skromnú rodinnú oslavu, jedno je isté. V rámci výzdoby tam rozhodne nesmú chýbať balóny.

Tie totižto patria k radostným spoločenským udalostiam rovnako ako napríklad vianočný stromček k Vianociam. 

Na trhu dnes určite nenájdete len jednofarebné a jednoduché balóny ako kedysi. K dispozícii sú rôzne tvary a farby od výmyslu sveta. Poďme si uviesť, z čoho si môžete vyberať. 

 

Vyberáme z nášho katalógu

 

Prečo sú balóny tak obľúbené?

Hlavné dôvody, pre ktoré je ich používanie na oslavách tak zaužívané, je, že táto forma výzdoby je lacná, zábavná a pestrá. Rovnako je to aj tým, že je vhodná pre deti i dospelých. S týmto tvrdením nemôžeme nič iné, len súhlasiť. 

 

Aké balóny si môžete zakúpiť na oslavu? 

Párty balóny sú dostupné v týchto typoch:

  • Latexové balóny: ak si v tomto prípade predstavíte syntetickosť, opak je pravdou. Kvalitné latexové balóny sú totižto vyrábané zo 100 % bioodbúrateľného latexu. Výhodou týchto balónov je dostupná cena, elastickosť a je možné naplniť ich vzduchom, héliom i vodou. Sú predávané v balení po viacerých kusoch, čo znamená, že sa s ich aranžovaním môžete skutočne vyhrať. 

 

  • Fóliové balóny: k tomuto typu balónov sa na rozdiel od latexových viaže prítomnosť syntetickosti. Na druhej strane sa ale môžete spoľahnúť na ich dlhú výdrž. Môžete ich nafúkať, ale aj naplniť héliom, čo sa považuje za vhodnejší variant. Medzi nevýhody v tomto prípade môžeme zaradiť o niečo vyššiu cenu a taktiež fakt, že nedisponujú elastickosťou.

 

Uvedené typy nájdete v skutočne zaujímavých a aj netradičných prevedeniach. Na mysli máme napríklad: 

  • balóny v tvare písmena,
  • balóny v tvare čísla
  • saténové alebo metalické balóny, 
  • svietiace LED balóny.

K dispozícii sú jednofarebné prevedenia, ale aj balóny s rôznou potlačou. Všetko závisí len od typu, ktorý si vyberiete – nie na všetky je totižto potlač možná.

Vyberáme z nášho katalógu

 

Ak plánujete tematickú oslavu, zaobstarať si môžete aj tematické balóny, ktoré ju perfektne doplnia. 

V prípade, že sa chystáte oslavovať sezónnu sviatok, ako je napríklad Halloween, alebo vás čaká svadba či  tzv. “Baby shower, ani v týchto prípadoch sa nemusíte obávať, že by v priestoroch balóny chýbali. Nájdete totižto aj také, ktoré sú na uvedené udalosti určené. 

Fóliové balóny

Počuli ste už o novinke, akou sú Airwalker balóny? Sú to vlastne balóny v životnej veľkosti dieťaťa, ktoré môžu mať prevedenie jeho obľúbenej postavičky alebo hrdinu. Na detskú narodeninovú oslavu ako stvorené.

 

Doplnky, ktoré zrejme budete v niektorých prípadoch potrebovať, sú napríklad hélium do balónov, stuhy alebo závažie na balóny

 

Nielen dekorácia, ale aj zábava

To, že balónmi pôsobivo vyzdobíte miestnosť či exteriér, je jasné. No okrem toho sa pomocou nich dá vytvoriť perfektná zábava (predovšetkým) pre deti.

 

Ak sa jedná o udalosť, kde budú prítomní malí hostia alebo organizujete detskú oslavu, balónový tanec, preteky vo fúkaní balónov alebo naháňanie balónov nesmú chýbať.

 

Všetko potrebné už viete, na vás je už len vybrať si.

 

Nechajte sa inšpirovať balónovými kreáciami

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *