Haloween výzdoba

Ako pripraviť skvelú Halloween párty?

Aj v našich končinách je už Halloween párty udalosť, na ktorú sa tešíme a jej organizácii venujeme náležitú pozornosť.

Halloween je skvelou možnosťou, kedy naše príbytky môžeme prostredníctvom rôznych doplnkov a dekorácií premeniť na zaujímavé miesto plné strachu tak, ako sa na túto udalosť patrí.

A to sa týka aj nás samotných – strašidelný kostým je v tento deň jednoducho must-have.

Pripravili sme pre vás zopár tipov, ktoré by ste pri realizácii pravej halloweenskej párty nemali vynechať. 

 

Vyberáme z nášho katalógu

 

 

Pozvánka s motívom Halloweenu

Všetko to začína pozvaním. Áno, vašich hostí síce môžete na párty pozvať prostredníctvom SMS-ky, telefonátu alebo sociálnych sietí, no ak siahnete po “klasickej” pozvánke v tlačenej verzii, určite zabodujete už hneď na začiatku.

Keďže v súčasnosti sa väčšina realizuje v rámci online priestoru, tento moment bude zaujímavá odchýlka. 

Zvoľte teda pozvánku na oslavu s motívom Halloweenu, uveďte na ňu potrebné informácie, a tešte sa na pozitívnu spätnú väzbu.

 

Zaujmite už zvonku

Halloweenske dekorácie by nemali byť súčasťou len vnútorných priestorov, ale aj tých vonkajších.  Už na prvý pohľad to bude poukazovať na to, že sa jedná o poriadnu párty. 

Čo sa týka vonkajších halloweenskych dekorácií, môžete použiť napríklad nafukovacie tekvice, lampióny v tvare tekvice, rôzne strašidelné zapichovacie dekorácie alebo tabuľky, visiace lebky, plagáty, nafukovacie pavúky, pavučiny, kostlivca či gázu s motívom krvi. 

Výzdoba na haloween

Rozhodne je z čoho vyberať, nebojte sa toho a zabezpečte, aby sa báli vaši hostia. 🙂

 

Poriadne vyzdobte a doplňte interiér

Z exteriéru sa presúvame do interiéru a tu je to potrebné vyzdobiť ešte viac! S množstvom dostupných halloweenskych dekorácií to ale bude hračka. 

V rámci vnútorných priestorov môžete siahnuť po tematických girlandách, lampiónoch, banneroch, balónoch, závesných dekoráciách, špirálach, plagátoch, nálepkách, sviečkach a podobne.

To, ako a kde ich rozmiestnite, je len na vašej fantázii. 

Určite ale nezabudnite na pavúky, pavučiny, lebky, kostry, duchov a tekvice, bez ktorých sa Halloween sotva zaobíde. Dobrou voľbou budú aj ďalšie príšerky, netopiere a chrobáky. 

Nemusíte si zaobstarať len strašidelné dekorácie s motívmi a potlačou Halloweenu. Ak ste skôr zástancom jednoduchšieho a čistejšieho štýlu, k dispozícii sú dekorácie v jeho farbách – a to v oranžovej, čiernej, fialovej a zelenej. 

Keďže by sa takáto párty mala odohrávať v prítmí, hodiť sa vám môžu aj rôzne svietiace doplnky

 

Vyberáme z nášho katalógu

 

 

Halloweenske občerstvenie

Na dobrej párty, samozrejme, nesmie chýbať občerstvenie a na tej Halloweenskej by sa malo jednať o niečo netradičné a ladené do konceptu tejto udalosti.

Môžete sa inšpirovať množstvom halloweenskych receptov a nápadov na jedlá a drinky z internetu, prípadne popusťte uzdu svojej fantázii a vytvorte niečo, na čo si hostia budú pýtať recept od vás.

V rámci občerstvenia ale nesmiete zabudnúť na doplnky týkajúce sa stolovania, a to na tematické poháre, taniere, slamky, obrusy/behúne, servítky atď. Na stôl taktiež môžete rozsypať dekoračné konfety.  

 

 

Bez kostýmu ani na krok

Viete si predstaviť, že by bolo všetko z našich uvedených tipov nachystané a vám by chýbala poriadne strašidelná maska? Áno, kostým/maska je skrátka nevyhnutnosť.

Vďaka maskám sa môžete hravo premeniť napríklad na upíra, zombie, vlkodlaka alebo ducha. Dámy sa môžu na večer stať napríklad čarodejnicami, a to vďaka dostupným klobúkom. 

Kostými na haloween

Váš akýkoľvek halloweensky kostým taktiež môžete doladiť pomocou rôznych doplnkov, ako sú napríklad upírie zuby, alebo rôzne krvavé/zjazvené rekvizity. Kostým tak bude o niečo dôveryhodnejší a bude z vás cítiť strach – o to predsa celý čas ide. 🙂

 

 

Zhrnutie na záver

Na to, aby bola skvelá halloweenska párty na svete, budete predovšetkým potrebovať množstvo strašidelných, no zároveň zaujímavých doplnkov a dekorácií – využitie ich v rámci exteriéru aj interiéru. 

Chýbať taktiež nesmie strašidelný kostým a halloweensky ladené občerstvenie

Do pozadia taktiež môžete pustiť nejaký hororový film alebo halloweensky playlist piesní. Pokojne vymyslite nejaké zábavné (súťažné) aktivity a môžete zrealizovať aj strašidelný fotokútik – vzniknuté fotografie v maskách budú skvelou spomienkou. 

Takýmto spôsobom docielite parádnu tematickú udalosť. 

 

Zopár tipov na halloweensku výzdobu nájdete aj vo videu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *