Jednorázový riad

Umývanie riadov počas párty? Radšej použite jednorazový riad

Organizujete oslavu v interiéri alebo poriadnu párty grilovačku na záhrade, kde sa budú podávať chutné jedlá, malé občerstvenie, nápoje, prípadne torta?

Použitie klasických keramických tanierov alebo sklenených pohárov asi nebude najideálnejšia voľba

A to najmä z dôvodu, že to pridáva starosti v podobe priebežného umývania použitého riadu (ak ich doma nemáte v obrovskom množstve), ale aj z bezpečnostného hľadiska. Preto radšej použite plastový riad na párty, ktorým navyše celú udalosť perfektne dozdobíte. 

 

Vyberáme z nášho katalógu

 

Aké sú výhody jednorazového riadu? 

Za jednu z najväčších výhod takéhoto riadu sa považuje hygienickosť. 

Okrem tejto vlastnosti vyniká svojou ľahkosťou a bezpečnosťou – ak takýto pohár alebo tanier spadne na zem, žiadne črepiny nie sú prítomné. Výhodou je aj to, že po skončení udalosti sa raz-dva uprace jednoduchým hodením do odpadkového koša. 🙂 

Hygienický jednorazový riad

Je to šikovné a efektívne riešenie najmä vtedy, ak očakávate veľa hostí. Veď si to len predstavte, že by ste pre každého z nich kúpili klasický tanier na hlavné jedlo, klasický tanier na dezert, sklenený pohár na nápoj, sklenený pohár na prípitok a pod.

 

Vyberáme z nášho katalógu

 

Stolovanie na párty 

Ako sme už v úvode naznačili, v prípade, že chystáte oslavnú udalosť u vás doma, a nie v reštaurácii, použitie jednorazového riadu je perfektná voľba. Výber konkrétnych produktov, samozrejme, prispôsobte tomu, čo sa bude podávať. 

Čo sa týka jednorazových tanierov, bývajú papierové a bez problémov ich zoženiete v rôznych veľkostiach.

Môžete zvoliť jednofarebné, ak chystáte detskú oslavu tak s rozprávkovým alebo detským motívom.

Ak sa bude konať tematický večierok, siahnite po tanieroch s tematickou potlačou. V dnešnej dobe sú taktiež k dispozícii taniere s označením “eco friendy”, ktoré sa dokážu rýchlo rozložiť a nemajú negatívny vplyv na životné prostredie.

Eco friendly párty riad

Jednorazové poháre z plastu alebo papiera taktiež nájdete v rôznych farebných prevedeniach a motívoch.

Deti si budú môcť pochutnať na detskom šampanskom z pohára, na ktorom bude zobrazená rozprávková postavička, dospelí si podávaný nápoj vychutnajú z pohára so zaujímavou (tematickou) potlačou.

Takýto pohár si môže každý označiť svojím menom a nedôjde tak k žiadnej zámene. Existujú aj plastové poháre na šampanské alebo víno. 

 

Detský riad na oslavu

 

Ďalšie jednorazové produkty, ktoré v rámci stolovania môžete využiť, sú napríklad: 

  • jednorazové príbory – plastové alebo drevené
  • papierové misky a tácky

 

Použiť taktiež môžete plastový obrus – nebýva jednorazový a v prípade potreby bude stôl rýchlo utretý od nečistôt. 

Použitím jednorazových (plastových) riadov ušetríte čas a vďaka množstvu ponúkaných motívov bude vaša párty dokonalá od výzdoby až po stolovanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *